Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#164
Stary 06.08.2014, 07:17
Mario Nh napisał(a):Wyświetl post
Piszesz tak jakby gościowi trzęsły się nogi i przy każdej interwencji i grał na granicy ryzyka.

Tymczasem w Łęcznej może zawalił, może nie. Komentatorzy w NC+ są na przykład zdania, że mógł się lepiej zachować, ale nie można zapisać tej bramki na jego konto. Ja to zdanie podzielam. Pozostałe kontakty z piłką ok.
Komentatorzy nc+ - nie przeceniajmy tych komentatorów i ich opinii. Ale nawet jesli, to zwrot "mógł sie zachować lepiej" chyba oddaje to co zaprezentował. Jesli dla Ciebie gol za kołnierz nie obciąża bramkarza to nie ma sensu dalej dyskutować.

Cytat:
Z Piastem kilka razy dobrze wyszedł/wybił piłkę/ skrócił kąt. Przy bramce miał sporego pecha.
To chyba żart, że mamy sie upajać tym, że w czasie meczu kilka razy wyszedł dobrze Niebawem fakt, ze stoi w bramce będzie pewnie miał nas zadawalać.

Cytat:
Z Lechem zawalił bramkę. Wypluł piłkę. Tutaj dyskusji nie ma. Przy rzucie wolnym nie miał szans, choć źle się ustawił
Czyli tak z 1,5 bramki na 2 stracone.

Cytat:
Przypomnijcie sobie co wyprawiał w Angelo Huges, co wyprawiał, Piekutowski, Majdan, Pareiko (poza pierwszą rewelacyjną rundą), co wyprawiał Miśkiewicz (kolejny bramkarz podobny do Angelo; wybronię okienko, puszczę szmatę).
Wisła zazwyczaj nie miała szczęścia do bramkarzy. Rozumiem , ze proponujesz równanie w dół. Czyli jeśli jest lepszy od słabego to jest już super. Dlaczego nie porównasz np. z bramkarzami Legii ? Mieli jednego słabego Skabę i już dawno go odstrzelili. Zreszta po co porównywać z Legią. Po drugiej stronie Błoń jest taki Pilarz. Nie widziałem aby zawalał im bramki lub miał "pechowe" interwencje. Natomiast wybronił im już sporo.
Dla porównania Buchalik po zaledwie 3 kolejkach ma już na sumieniu 2,5 bramki (tej z Piastem nie zaliczam).
Pytanie , czy to mało ?
Odpowiedz cytując