|
Zaczną się kartki czy kontuzję to Smuda nie będzie miał wyjścia jak ich wystawiać. Szkoda tylko, że to będzie głównym powodem. Ogólnie to ja się nie dziwię, że Polska piła jest na takim dnie skoro dla naszych trenerów i dziennikarzy 21 czy 22 letni piłkarz to "młody utalentowany". On powinien być już w ukształtowany i mieć co najmniej 100 meczów na swoim koncie. Jeżeli zmienimy do tego podejście, wówczas nasza piłka ma szanse wygrzebać się z dna na jakim się obecnie znajduje.
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
|