Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
TYSIAC906
Member
Od: 06.2013
Skąd: České Budějovice ,Jaworzno
Offline
#
68464
05.08.2014, 23:33
Z Piastem byl czesto przy pilce, ale ogolnie wypadl słabo, tracił piłki czy katastrofalnie przerzucał.To nie zmienia faktu, że trzeba na niego stawiać, bo mozemy na nim w przyszlosci sporo zarobić
TYSIAC906
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do TYSIAC906
Znajdź inne posty napisane przez TYSIAC906