Mati_ napisał(a):

A może nie miał, dlatego bo był słabszy? Jeżeli Stolarski był na tyle dobry, to czemu w Lechii sie do tej pory nie przebił?
Kazdy pisze: "Smuda nie gra młodymi". Popatrzcie na naszych dwoch utalentowanych juniorow. Koscielniak i Kaminski. Obaj poszli do 1. ligi. I co, pierwszy skład? Niestety, ławka.
Najlepiej to napisac, że to Smuda nie stawia na młodych. Dajcie im czas. Niech sie wykazuja, niech ciezko pracuja. Tylko to moze przynisc im sukces
|
Zajac wszedl z Piastem i od razu zaczelo sie zamieszanie- do jego wejscia nie mozna bylo patrzyc na gre Wisly , oczywiscie to wszystko gdybanie i bezsensowna polemika "co by bylo gdyby" , ale chlopak ma papiery na granie i trzeba go ksztalcic pilkarsko - a nie wpuszczac na 3 minuty , na ukradzenie czasu , a tak apropo : myslisz ze w meczu z Amika zaprezentowalby sie gorzej od Brozka ? i zmarnowal 3 100 % sytuacje

? po prostu przy takim sezonie jak gra Wisla- czyli na przetrzymanie - Bednarza-Kibicow - i walka o utrzymanie to gra tez wlasnie mlodzierzy jest jak najbardziej trafna - a nie 3-5 minutowe epizody ....no chyba ze wciaz niektorzy mysla ze gramy o mistrza, puchary itp ....no to gratuluje fantazji