Wyświetl pojedynczy post
AntyMod
Senior Member
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#68463
Stary 05.08.2014, 23:07
Mati_ napisał(a):Wyświetl post
A może nie miał, dlatego bo był słabszy? Jeżeli Stolarski był na tyle dobry, to czemu w Lechii sie do tej pory nie przebił?

Kazdy pisze: "Smuda nie gra młodymi". Popatrzcie na naszych dwoch utalentowanych juniorow. Koscielniak i Kaminski. Obaj poszli do 1. ligi. I co, pierwszy skład? Niestety, ławka.

Najlepiej to napisac, że to Smuda nie stawia na młodych. Dajcie im czas. Niech sie wykazuja, niech ciezko pracuja. Tylko to moze przynisc im sukces

Zajac wszedl z Piastem i od razu zaczelo sie zamieszanie- do jego wejscia nie mozna bylo patrzyc na gre Wisly , oczywiscie to wszystko gdybanie i bezsensowna polemika "co by bylo gdyby" , ale chlopak ma papiery na granie i trzeba go ksztalcic pilkarsko - a nie wpuszczac na 3 minuty , na ukradzenie czasu , a tak apropo : myslisz ze w meczu z Amika zaprezentowalby sie gorzej od Brozka ? i zmarnowal 3 100 % sytuacje ? po prostu przy takim sezonie jak gra Wisla- czyli na przetrzymanie - Bednarza-Kibicow - i walka o utrzymanie to gra tez wlasnie mlodzierzy jest jak najbardziej trafna - a nie 3-5 minutowe epizody ....no chyba ze wciaz niektorzy mysla ze gramy o mistrza, puchary itp ....no to gratuluje fantazji
Odpowiedz cytując