Patryko napisał(a):

|
Skąd to przeświadczenie co do Stolarskiego? Równie dobrze mógłby skończyć na ławce także i tutaj, Smuda nie miał specjalnego parcia na wpuszczanie go na boisko.
|
A może nie miał, dlatego bo był słabszy? Jeżeli Stolarski był na tyle dobry, to czemu w Lechii sie do tej pory nie przebił?
Kazdy pisze: "Smuda nie gra młodymi". Popatrzcie na naszych dwoch utalentowanych juniorow. Koscielniak i Kaminski. Obaj poszli do 1. ligi. I co, pierwszy skład? Niestety, ławka.
Najlepiej to napisac, że to Smuda nie stawia na młodych. Dajcie im czas. Niech sie wykazuja, niech ciezko pracuja. Tylko to moze przynisc im sukces