Wyświetl pojedynczy post
Mati_
Senior Member
 
Od: 03.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#68462
Stary 05.08.2014, 22:46
Patryko napisał(a):Wyświetl post
Skąd to przeświadczenie co do Stolarskiego? Równie dobrze mógłby skończyć na ławce także i tutaj, Smuda nie miał specjalnego parcia na wpuszczanie go na boisko.
A może nie miał, dlatego bo był słabszy? Jeżeli Stolarski był na tyle dobry, to czemu w Lechii sie do tej pory nie przebił?

Kazdy pisze: "Smuda nie gra młodymi". Popatrzcie na naszych dwoch utalentowanych juniorow. Koscielniak i Kaminski. Obaj poszli do 1. ligi. I co, pierwszy skład? Niestety, ławka.

Najlepiej to napisac, że to Smuda nie stawia na młodych. Dajcie im czas. Niech sie wykazuja, niech ciezko pracuja. Tylko to moze przynisc im sukces
Odpowiedz cytując