Wyświetl pojedynczy post
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#162
Stary 05.08.2014, 20:44
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
A co to zmienia, ze bylo kilka. Gol za kolnierz to wina bramkarza. Na razie to co kolejke ma udzial w straconych bramkach. Niech sie otrzasnie i wezmie w garsc.
Piszesz tak jakby gościowi trzęsły się nogi i przy każdej interwencji i grał na granicy ryzyka.

Tymczasem w Łęcznej może zawalił, może nie. Komentatorzy w NC+ są na przykład zdania, że mógł się lepiej zachować, ale nie można zapisać tej bramki na jego konto. Ja to zdanie podzielam. Pozostałe kontakty z piłką ok.

Z Piastem kilka razy dobrze wyszedł/wybił piłkę/ skrócił kąt. Przy bramce miał sporego pecha.
Przypomnij sobie ile padło takich bramek gdzie piłka odbija się od słupka, potem od pleców bramkarza i wpada do siatki. Słynny gol Krzynówka. Brakło mu trochę szczęścia.

Z Lechem zawalił bramkę. Wypluł piłkę. Tutaj dyskusji nie ma. Przy rzucie wolnym nie miał szans, choć źle się ustawił. Miał jeszcze jedną sytuację gdzie przy dośrodkowaniu zrobił krok, potem się niepewnie cofnął. W pozostałych chwytach bez zarzutu.

Przypomnijcie sobie co wyprawiał w Angelo Huges, co wyprawiał, Piekutowski, Majdan, Pareiko (poza pierwszą rewelacyjną rundą), co wyprawiał Miśkiewicz (kolejny bramkarz podobny do Angelo; wybronię okienko, puszczę szmatę).
Odpowiedz cytując