Wyświetl pojedynczy post
4karol4
Senior Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#161
Stary 05.08.2014, 17:36
Dajcie czas i szansę Buchalikowi. Na razie za grał za mało żeby go oceniać. Owszem dał ciała przy pierwszej bramce dla Lecha, ale nie on najbardziej zawalił. Dlaczego ktoś nie zablokował tego uderzenia? dlaczego nasi oddali pole Lechowi i wycofali się? kwestią czasu była bramka kontaktowa, gdyby nie padła po karnym, to prędzej czy później byłoby 1-2. To była seria błędów, którą zakończył Buchalik. A Broziu byłby antybohaterem gdyby mecz skończył się innym wynikiem niż nasze zwycięstwo.
Odpowiedz cytując