milosz napisał(a):

http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual..._do_rozgrywek/
Młody pomocnik Wisły, Lucas Guedes, po otrzymaniu w dniu dzisiejszym zezwolenia na pracę na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, został zgłoszony przez klub do rozgrywek Ekstraklasy.
Tyle komunikat, pytanie jakie ma szanse zagrać, skoro Zając, po dobrym wcześniejszym meczu, nawet w takim jak ostatni występ Brożka wszedł w 90 minucie i to za Stilicia. Może należałoby go wypożyczyć i może tak się stanie np. na wiosnę roku przyszłego.
|
Czyli jednak chodziło o pozwolenie na prace w Polsce a czy Smuda bedzie z niego korzystał to on juz sam wie. Jezeli bedzie mała na to szansa byc moze go wypozyczy