|
z kibicami się nie walczy, kibiców się szanuje, kibice to są osoby dla których klub istnieje, dla których grają piłkarze. Bez kibiców ta zabawa nie ma sensu. Klub nie istnieje sam dla siebie. A karać się powinno jedynie tych którym się udowodni winę. A skoro się tego nie potrafi zrobić to wypadałoby się uderzyć w pierś i powiedzieć sory nie potrafię wyłapać tych co zawinili, jestem nieudacznikiem
|