Wyświetl pojedynczy post
crazykaro
Senior Member
 
 
Od: 01.2007
Skąd: Królewskie Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7177
Stary 05.08.2014, 14:02
domin_czyzyny napisał(a):Wyświetl post
jednym niegarniającym tutaj jesteś Ty. I nie ogarniasz nawet tego, co sam piszesz.
Nieogarniam jedynie waszych interpretacji tego co wg was napisałem. Poza tym wiem że tu towarzystwo wzajemnej adoracji i każdy kto się nie zgadza jest nieogarnięty
Ostatnio edytowane przez crazykaro : 05.08.2014 o godz. 14:08.
Odpowiedz cytując