domin_czyzyny napisał(a):

|
jednym niegarniającym tutaj jesteś Ty. I nie ogarniasz nawet tego, co sam piszesz.
|
Nieogarniam jedynie waszych interpretacji tego co wg was napisałem. Poza tym wiem że tu towarzystwo wzajemnej adoracji i każdy kto się nie zgadza jest nieogarnięty