palikot napisał(a):

|
A co miał nie podpisać? Ta konferencja to była picówka dla potrzeby mediów. Nie sądzę, żeby klub był zadowolony z tego, że jest bojkot, to chcą się dogadać.
|
też mam taką nadzieje, że klub chce się dogadać. Jednak tamte wypowiedzi Czerwińskiego z konferencji mogą do niego wrócić szybciej niż mu się wydaje. A GW, GK, Dziennik Polski już czekają na okazję.