Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7173
Stary 05.08.2014, 13:38
palikot napisał(a):Wyświetl post
A co miał nie podpisać? Ta konferencja to była picówka dla potrzeby mediów. Nie sądzę, żeby klub był zadowolony z tego, że jest bojkot, to chcą się dogadać.
też mam taką nadzieje, że klub chce się dogadać. Jednak tamte wypowiedzi Czerwińskiego z konferencji mogą do niego wrócić szybciej niż mu się wydaje. A GW, GK, Dziennik Polski już czekają na okazję.
Ostatnio edytowane przez domin_czyzyny : 05.08.2014 o godz. 13:42.
Odpowiedz cytując