crazykaro napisał(a):

Z krainy deszcowców ułomku.
Oni przynajmniej nie zaatakowali własnego stadionu racami. A mimo tych 3 ujemnych punktów i tak wygrali ligę, wiec kilkadziesiąt tysięcy kary przy 20 mln przychodów z dnia meczowego, to do przełknięcia przy ich budżecie.
|
Czyli wg Twojej pokrętnej logiki, większym "wykroczeniem" jest wrzucenie kilku świecidełek na murawę, które spowodowały przerwanie gry na jakieś 10s (10 razy mniej niż średnia pomoc medyczna dla wpół-żywego piłkarzyka) niż wjechanie z bramą w sektor gości + konkretne avanti z kilkoma osobami rannymi.
Żelazna logika Fanklubu Jacka Bednarza mnie pokonała.
