crazykaro napisał(a):

|
A to że Wam sie podoba to że Leśniodarski jest prezesem nastawionym na kibiców (i wchodzi im tam gdzie światło nie dociera), to nie ma się co dziwić, skoro tamtejsi kibice generują dla niego niezły dochód (nawet po uwzględnieniu kar za race), a u nas kibice z C generują głównie koszty i problemy.
|
Skąd się takie ułomy biorą!?
Pamięć jak złota rybka.