Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7164
Stary 05.08.2014, 12:42
crazykaro napisał(a):Wyświetl post
A to że Wam sie podoba to że Leśniodarski jest prezesem nastawionym na kibiców (i wchodzi im tam gdzie światło nie dociera), to nie ma się co dziwić, skoro tamtejsi kibice generują dla niego niezły dochód (nawet po uwzględnieniu kar za race), a u nas kibice z C generują głównie koszty i problemy.


Skąd się takie ułomy biorą!?

Pamięć jak złota rybka.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując