Co ty człowieku .......isz o jakichś Spokach. u Nas w Polsce jest niania w tvn.
Europejski styl mam za łysego buca od trzech lat. ZERO WYSTĘPÓW W EUROPIE. Mówi ci to coś?
Ruch Chorzów zaliczył w tym czasie 3 podejścia a nie ma Cupiała i łysego chuja. Ot taka rodzinna atmosfera.
Jesteś zwykłym cwelem, który porównuje Wisłę i jej sytuację do ryżego chuja i jego przydupasów.
Jak już chcesz coś pisać o tej rudej ....ie, to poczytaj ile Polska przegrywa w Europie procesów pod jego rządami. Sprawa kokoszki ci pomoże. Wszak łysy=rudy.