Wyświetl pojedynczy post
speedfashion
Senior Member
 
 
Od: 01.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7162
Stary 05.08.2014, 12:17
crazykaro napisał(a):Wyświetl post
Jakby Wisła dostałą od miasta stadion za takie grosze jak Legia doastała od Warszawy to jestem pewien że sklep klubowy nie byłby prowadzony w baraku. Problemem to jest stadion, którym nie wiadomo co lub kto zarządza, a nie Bednarz.
A warszawskiemu klubowi daleko do europejskiego stylu zarządzania i to z budżetem rzędu 90mln zł. Gdyby to Wisłą miała taki budżet to już dawno bylibyśmy w LM.
A to że Wam sie podoba to że Leśniodarski jest prezesem nastawionym na kibiców (i wchodzi im tam gdzie światło nie dociera), to nie ma się co dziwić, skoro tamtejsi kibice generują dla niego niezły dochód (nawet po uwzględnieniu kar za race), a u nas kibice z C generują głównie koszty i problemy.

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!

No tak, koniec roku się zbliża. Będzie na co głosować.
Nie uczyniłeś mnie garbatym
Dzięki Ci za to Panie
Odpowiedz cytując