Temat
:
Nibylandia czyli polityka sportowo-finansowa Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
ABG Bochnia
Member
Od: 07.2014
Offline
#
7160
05.08.2014, 11:26
crazykaro
napisał(a):
u nas kibice z C generują głównie koszty i problemy.
Jakie koszty i jakie problemy? cała runda jesienna bez żadnego incydentu, ewenement na skale krajową. Skąd takie brednie bierzesz?
ABG Bochnia
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do ABG Bochnia
Znajdź inne posty napisane przez ABG Bochnia