Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#159
Stary 05.08.2014, 11:12
Mati_ napisał(a):Wyświetl post
Zacznij oglądać ekstraklasę. Takich bramek w tym sezonie była już kilka. Nie zwalajmy wszystkiego na piłke, ale ona baaardzo dziwnie lata.
A co to zmienia, ze bylo kilka. Gol za kolnierz to wina bramkarza. Na razie to co kolejke ma udzial w straconych bramkach. Niech sie otrzasnie i wezmie w garsc.
Odpowiedz cytując