Mati_ napisał(a):

|
Zacznij oglądać ekstraklasę. Takich bramek w tym sezonie była już kilka. Nie zwalajmy wszystkiego na piłke, ale ona baaardzo dziwnie lata.
|
A co to zmienia, ze bylo kilka. Gol za kolnierz to wina bramkarza. Na razie to co kolejke ma udzial w straconych bramkach. Niech sie otrzasnie i wezmie w garsc.