Temat
:
[3 kolejka] Lech Poznań - WISŁA Kraków, 3 sierpnia, godz. 18:00
Wyświetl pojedynczy post
Mati_
Senior Member
Od: 03.2012
Offline
#
158
05.08.2014, 10:52
Gwiaździsty
napisał(a):
Z Leczna dostal gola za kolnierz, co zawsze obciaza bramkarza.
Zacznij oglądać ekstraklasę. Takich bramek w tym sezonie była już kilka. Nie zwalajmy wszystkiego na piłke, ale ona baaardzo dziwnie lata.
Mati_
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Mati_
Znajdź inne posty napisane przez Mati_