Matejas_ napisał(a):

Osobiście nie zagłosował bym na Bednarza, bo zawsze dziadek mówił żeby łysym nie ufać!
Dlaczego? Bo ktoś kto jest łysy, mógł być kiedyś rudym!
|
Powiem Ci, że wolałbym aby na stanowisku prezeza Wisły był rudy profesjonalny menadżer, który zna się na tym biznesie oraz jest kibicem klubu, którym zarządza.
Nie to co teraz, słaby pracownik, beznadziejny prawnik oraz kibic Legii Warszawa.
Twój pseudo wywód o hierarchii -hmm. Rozumiem, że Twoja "twarzyczka" do dzisiaj z przyjemnościa patrzylaby na podeszwę czerwonoarmisty. Wkońcu to przecież była hierarchia.