stalsanok1946 napisał(a):

|
Z tego wszystkiego przyczepie sie do jednego gracza - Buchalika,stracilismy 4 bramki w tym sezonie jego autorstwa sa 3 z Leczna,Piastem i karny z Lechem. Poki co przez niego nie mamy 4pkt,czyli w skrocie kompletu zwyciestw
|
A wydawało się, że dziś słońce nie przygrzewa.