Wyświetl pojedynczy post
lazy
Senior Member
 
Od: 10.2003
Skąd: strefa chillout'u

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#154
Stary 05.08.2014, 10:10
Nie dziwię się słowom krytyki.
Przecież My - najlepszy, najbogatszy klub w Polsce wygraliśmy tylko 3:2, tylko z vice mistrzem Polski, w jakimś tam Poznaniu.

W ogóle nie ma się z czego cieszyć.
Lato się kończy a nas i tak czeka nas śmierć i podatki.
c.d.n.
Odpowiedz cytując