emj10 napisał(a):

Wrzucił akurat teksty atakujące SKOK-i, który próżno szukać na portalach Karnowskiego, czy pisozależnej. Nie wiesz, że w mediach i polityce funkcjonuje swoista moralność Kalego. Nie widzi się swoich przewin, a za to doszukuje się choćby źdźbła w oku politycznych wrogów.
.
|
Ale oczywiście że tak . Dla mnie po prostu osoba, która atakuję opozycję powołując się na źródła "rządowe" jest co najmniej śmieszne.
Ja do tej pory nie mogę rozszyfrować kogo wspiera ten york. Atakuje Kaczora, pisze coś o sitwie w PO, niezbyt przychylnie wypowiada się o JKM - zostają więc albo małe partie prawicowe albo już największe ścierwo w polskim sejmie -SLD i ruch palikota.
kamikaze napisał(a):

Jak już coś to pij do wyborców Słońca Peru- bo to on prowadzi politykę zagraniczną od 7 lat a nie Kaczor- to tak w gwoli przypomnienia.
P.S
Mógłby mi ktoś wkońcu odpisać czy Gierych ma coś wspólnego z portalem kresy.pl?
