Temat
:
Temat polityczny
Wyświetl pojedynczy post
wiesniak84
Guest
#
27910
05.08.2014, 08:26
Idźcie wy wszyscy w ....u. Dzięki takim matołom to w tym kraju nigdy dobrze nie będzie a ludzie muszą wyjeżdżać żeby mieć święty spokój.
Powód: jzs
Ostatnio edytowane przez wiesniak84 : 05.08.2014 o godz. 08:27.
wiesniak84