|
Z tą młodzieżą spokojnie. Mamy 6 obrońców seniorów (w tym kontuzjowanego Javanovicia i 22 letniego Czekaja), 7 pomocników (Stilic, Garguła, Jankowski, Boguski, kontuzjowany Stjepanovic, Donald i Sarki) oraz 1 napastnika (Brożek).
14 graczy na 10 pozycji. Już teraz gra Uryga, z ławki wchodzi w miarę regularnie Zając. Jak zaczną się jakieś kartki czy odpukać kontuzje to Żemło, Lech, Kuczak czy Wójcik i inni mogą zapukać do składu. Dopóki jest możliwość gry seniorami dopóty Franz będzie na nich stawiał. Przecież pamiętajmy o zeszłorocznej wiośnie, gdzie z konieczności grali Szewczyk i Czekaj czy Alan na stoperze. Nie zachwycało to przecież.
5pkt w 3 meczach - start jak rok temu. Tylko wtedy byliśmy ciut gorsi od Górnika i Śląska, na równo z Koroną. Teraz lepsi od Lecha i Piasta na równi z Łęczną. Dobry start.
|