Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#150
Stary 05.08.2014, 02:00
tofik napisał(a):Wyświetl post
Ostatni rok kontraktu Boguskiego i nagle facet sobie przypomina jak się gra w piłkę. Dziwny zbieg okoliczności hehe.
Jak prześledzisz jego karierę po drugim wjeździe Borysiuka, to zauważysz że nawet jak miał przebłyski, to zaraz potem łapał urazy wykluczające go z gry na dłuższy okres. Nie doszukiwałbym się tu żadnego spisku czy kunktatorstwa, po prostu po drugiej poważnej kontuzji jego organizm nie wytrzymuje długo obciążeń meczowych.
Na dobrą sprawę to on nie miał nawet kiedy utrzymać ani zbudować formy.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 05.08.2014 o godz. 02:04.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując