emj10 napisał(a):

|
Spokojnie. OFE padnie zupełnie w przeciągu 2-3 lat i wtedy zaczną się głowić co dalej. Oczywiście co mocniejsze lobby (mundurowi i górnicy) utrzymają część świadczeń, ale słabsze grupy pozostaną z niczym.
|
Twierdzisz, że w ciągu 2-3 lat posypie się system emerytalny? Myślę, że jeżeli będzie rządziło PO to ucieknie się do wszelkich środków żeby stwarzać pozory stabilnego systemu.