Wyświetl pojedynczy post
4karol4
Senior Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27902
Stary 04.08.2014, 20:33
emj10 napisał(a):Wyświetl post
Spokojnie. OFE padnie zupełnie w przeciągu 2-3 lat i wtedy zaczną się głowić co dalej. Oczywiście co mocniejsze lobby (mundurowi i górnicy) utrzymają część świadczeń, ale słabsze grupy pozostaną z niczym.
Twierdzisz, że w ciągu 2-3 lat posypie się system emerytalny? Myślę, że jeżeli będzie rządziło PO to ucieknie się do wszelkich środków żeby stwarzać pozory stabilnego systemu.