szprotson napisał(a):

|
Zreszta sprawdzcie sami jak w jego pierwszej akcji ma kryc Jevtica i po prostu sobie truchta a chlop go mija i jest niebezpieczna akcja dla Lecha. Potem w polu karnym chlop go mija a ten go chce łapac za koszulke!
|
Dokładnie miałem to samo pisac

Juz w trakcie meczu widzałem tę sytuację i nie rozumiem jak można tak odpuszczać ...:/ z tego prawie padła bramka ... chwała mu, że strzelił gola, ale nie tak wyobrażam sobie gościa co wchodzi z ławki z pełnym zapasem sił