Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27901
Stary 04.08.2014, 17:36
palikot napisał(a):Wyświetl post
http://forum.legionisci.com/showthre...12#post1293412

Może trochę z innej beczki, ale zobaczcie... oni są yyyyyyy... PROWIŚLACCY Agenci Wisły na forum Legii
Nie wiedziałeś o tym? Przecież wszędzie macie swoich szpiegów, a kryptofani Wisły schowani są pod przykrywką na każdym forum w Polsce