Wyświetl pojedynczy post
palikot
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27900
Stary 04.08.2014, 17:21
Smuga napisał(a):Wyświetl post
@kamikaze Toś sobie autorytet pełną gębą znalazł. Były trener pasiastych, który na dodatek jak sam przyznaje nigdy nie czuł się Ukraińcem.

Spiskowa dezinformacja Kremla. Makabryczna propaganda służb specjalnych.

Zastanawiam się do jakiego jeszcze poziomu absurdu dojdą propagandziści kremlowscy. Jak widać są w Polsce środowiska, która dały sobie zaczadzić umysł takimi bredniami. Cóż się dziwić, skoro do dziś w niektórych kręgach panuje przekonanie, że to Niemcy mordowali w Katyniu.
http://forum.legionisci.com/showthre...12#post1293412

Może trochę z innej beczki, ale zobaczcie... oni są yyyyyyy... PROWIŚLACCY Agenci Wisły na forum Legii

Nikt nie mówi, że w Rosjii nie ma propagandy. Propaganda jest z dwóch stron. Można powiedzieć że to wojna propagandowa póki co. Problem jest taki, że jedni uchodzą za "demokratycznie sprawiedliwych" a kłamią i manipulują jak leci. Drudzy przynajmniej nie chowają się z tym co robią. Prawda jest taka, że oby dwie frakcje chcą Ukrainę wciągnąć pod swoje wpływy i śmieszne jest to, że ci nieskazitelni zarzucają tym złym, że oni to chcą zrobić jak sami to robią. To jest przerażające. Najśmieszniejsze jest jednak to, że są pewni ludzie którzy widzą to jak na dłoni i pokazują hipokryzję tej jednej strony i są nazywani przez pewne ślepe kręgi jako prorosyjscy, sługusi Putina, Kremlowscy wysłannicy et.c etc. Wystarczy trochę poluzować i spojrzeć na to z boku, ale nie PIS wszędzie kremlowskie spiski wącha, jak ktoś tu już pisał, to stan umysłu
Ostatnio edytowane przez palikot : 04.08.2014 o godz. 17:27.
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★

✪✪✪✪ ✰✰✰✰