Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27895
Stary 04.08.2014, 16:20
uposledzony_ale_kumaty napisał(a):Wyświetl post
A co zrobisz z obecnymi emerytami (kilka mln) ?
Oni swoje prawa oczywiście zachowują, ale w świadczeniach tymczasowych typu renty, chorobowe, czy jeszcze ostatnie emerytury pomostowe, górnicze bądź nauczycielskie z miejsca powinny zostać zrewidowane. Czas powiedzieć stop 40-letniem i 50-letnim "emerytom" utrzymywanym większość życia przez państwo.

Przykładowo świadczenia kompensacyjne dla nauczycieli to granda. Nie dość, że owi nauczyciele mogą przejść na emeryturę przed 60-tką to jeszcze otrzymują świadczenia... tymczasowe.
Ostatnio edytowane przez emj10 : 04.08.2014 o godz. 16:25.