uposledzony_ale_kumaty napisał(a):

|
A co zrobisz z obecnymi emerytami (kilka mln) ?
|
Oni swoje prawa oczywiście zachowują, ale w świadczeniach tymczasowych typu renty, chorobowe, czy jeszcze ostatnie emerytury pomostowe, górnicze bądź nauczycielskie z miejsca powinny zostać zrewidowane. Czas powiedzieć stop 40-letniem i 50-letnim "emerytom" utrzymywanym większość życia przez państwo.
Przykładowo świadczenia kompensacyjne dla nauczycieli to granda. Nie dość, że owi nauczyciele mogą przejść na emeryturę przed 60-tką to jeszcze otrzymują świadczenia... tymczasowe.