Wyświetl pojedynczy post
Ajax
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#145
Stary 04.08.2014, 13:42
sayek89 napisał(a):Wyświetl post
Z punktu widzenia kibicowskiego, to byli Nasi kibice w Poznaniu? Bo ponoć sprzedaż na wyjazd jakaś chyba była prowadzona?
Bilety były do odbioru w kasach pod stadionem... Lecha

Przez chwilę się zastanawiałem nad zgarnięciem takiej kolekcjonerskiej wejściówki ale strach przed dostaniem oklep skutecznie mi przeszkodził
Odpowiedz cytując