sayek89 napisał(a):

|
Z punktu widzenia kibicowskiego, to byli Nasi kibice w Poznaniu? Bo ponoć sprzedaż na wyjazd jakaś chyba była prowadzona?
|
Bilety były do odbioru w kasach pod stadionem... Lecha
Przez chwilę się zastanawiałem nad zgarnięciem takiej kolekcjonerskiej wejściówki ale strach przed dostaniem oklep skutecznie mi przeszkodził
