Wyświetl pojedynczy post
funkykoval
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2005
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27882
Stary 04.08.2014, 13:15
york09 napisał(a):Wyświetl post
Problemy SKOK-ów nie wzięły się z księżyca. Czy politycy odpowiedzą za Kasy?

Ciekawi mnie dlaczego SKOKI finansują PIS
SKOKi też sponsorują pisowskie propagandowe szmatławce jak wPolityce bracir Karnowskich, czy Sakiewicza.
Podobnie jak to, że Bierecki coraz chętniej wychodzi poza SKOK i nie boi się inwestycji w prawicowe przedsięwzięcia. SKOK Holding, czyli czapa całego systemu, ma udziały w dwóch interesach związanych z imperium o. Rydzyka: w Geotermii Toruń i sieci komórkowej W naszej rodzinie oferującej telefony osobom spychanym do tej pory na margines: starszym, niepełnosprawnym, samotnym. Spółki należące do holdingu współfinansują powstającą monografię Lecha Kaczyńskiego, są głównym reklamodawcą Gazety Polskiej, Gazety Polskiej Codziennie, Naszego Dziennika i serwisu Niezalezna.pl. Stefczyk.info ściśle współpracuje z serwisem braci Karnowskich Wpolityce.pl, a SKOK Stefczyka, największa kasa w Polsce, funduje stypendia dla studentów i pracowników naukowych uczelni działającej przy Radiu Maryja.
spółka Media SKOK prowadziła kampanię samego Biereckiego w Białej Podlaskiej. Współpraca musiała układać się dobrze, bo komitet PiS przelał na jej konto łącznie prawie półtora miliona złotych! Innymi słowy, spółka zrobiła kampanię wyborczą członkowi swoich władz i przyjęła lukratywne zlecenia od reprezentowanego przez niego komitetu.
http://biznes.newsweek.pl/skok--praw...96095,1,1.html
Czyż to nie sitwa?... (jak mówi Prezes)
Jedną sitwę mamy

czy warto zastąpić inną?
Sitwa żyje z państwowych pieniędzy, dysponuje państwowymi uprawnieniami itd. Jeśli tego nie dostrzegasz, to masz problem z rozumieniem czegokolwiek.....
Twoje 2 odnosniki do WybGazety i Lisweeka są żenujące, może poczytałbyś cokolwiek innego ?
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!