tofik napisał(a):

|
Ostatni rok kontraktu Boguskiego i nagle facet sobie przypomina jak się gra w piłkę. Dziwny zbieg okoliczności hehe.
|
Garguła miał to samo, nagle zaczął grać w tym samym momencie. Zwolennicy Smudy mówią, ze to trener go tak "odbudował".
