silver03 napisał(a):

|
Nie wiem czy jest sens czepiania się zmian Smudy akurat w tym meczu... Wszedł Donald i strzelił bramkę, wszedł Zając i kupił trochę czasu, no można się przywalić że jest jeszcze 3 zmiana ale to robienie z igły widły.
|
Ja się przyczepie tego co powiedział przed meczem, że chce grać na 0-0 i może uda się strzelić na 0:1
