Wyświetl pojedynczy post
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#139
Stary 04.08.2014, 12:09
silver03 napisał(a):Wyświetl post
Nie wiem czy jest sens czepiania się zmian Smudy akurat w tym meczu... Wszedł Donald i strzelił bramkę, wszedł Zając i kupił trochę czasu, no można się przywalić że jest jeszcze 3 zmiana ale to robienie z igły widły.
Ja się przyczepie tego co powiedział przed meczem, że chce grać na 0-0 i może uda się strzelić na 0:1
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując