Mecze jak ten dają nadzieję na lepsze jutro. Zmiany Smudy to porażka.. Nawet w doliczonym czasie gry nie robi ich na czas.. o przepraszam, Stilic musiał pokazać żeby je robić i wszedł Zając. Tylko nie można wpuszczać tylko Tomka. Może zostać zbyt szybko wyeksplatowany. Był Wójcik, mógł wejść. Teraz trzeba dobrze zagrać u siebie i łapać punkty.
