PODpalacz napisał(a):

|
Można się tylko cieszyć z 3 pkt,ale obiektywnie patrząc to níe jest mi dziwne że Polska piłka jest 100lat za murzynami Smudzie powini odebrać licencję trenera a pilkarzą Lecha zwrócić za bilety.Nie będę się dziwił tym młodym chłopaka jak odejdą do Lechii czy Bełchatowa poprostu w Wiśle grać nie będąP.S śmiech na sali że taki Garguła w jedenastce kolejki ....
|
No był taki jeden ostatnio.. Chyba Stolarski się zwał. Np. Zając jak wchodzi to gra na petardzie 25 minut, a później łapie zadyszkę, dlatego uważam że Smuda dobrze na razie robi wpuszczając go na końcówki. Oczywiście w Poznaniu dostał b. mało czasu, moim zdaniem mógł więcej. Najważniejsze, żeby dostawał systematycznie coraz więcej tego czasu na boisku, aż się wyrobi na 90 minut gry.