Mati_ napisał(a):

Guerrier znowu w ataku?
On sie tam nie nadaje. Chłop nie wytrzymuje spalonych. Nie wiem w jaki sposób nie spalił tej sytuacji bramkowej. Technika? Widziałeś jego przyjęcie piłki?
|
Błąd obrońcy który złamał linie spalonego gdyby stał z resztą złapali by go.
Co do Buchalika i gromów za niezatrzymanie Miśkiewicza, przypominam, że Misiek dalej jest bezrobotny niezły bramkarz z kartą na ręku. A oznacza to tyle, że rzeczywiście wymagania finansowe ma ponad stan.
Pozdrawiam kolegę który jak ja pracuje w Poznaniu. Oglądanie tego meczu z kibicami Lecha było bezcenne
