Wyświetl pojedynczy post
Ajax
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#135
Stary 04.08.2014, 11:41
Mati_ napisał(a):Wyświetl post
Guerrier znowu w ataku?
On sie tam nie nadaje. Chłop nie wytrzymuje spalonych. Nie wiem w jaki sposób nie spalił tej sytuacji bramkowej. Technika? Widziałeś jego przyjęcie piłki?
Błąd obrońcy który złamał linie spalonego gdyby stał z resztą złapali by go.

Co do Buchalika i gromów za niezatrzymanie Miśkiewicza, przypominam, że Misiek dalej jest bezrobotny niezły bramkarz z kartą na ręku. A oznacza to tyle, że rzeczywiście wymagania finansowe ma ponad stan.

Pozdrawiam kolegę który jak ja pracuje w Poznaniu. Oglądanie tego meczu z kibicami Lecha było bezcenne
Odpowiedz cytując