Wyświetl pojedynczy post
york09
Banita
 
Od: 04.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27880
Stary 04.08.2014, 11:25
Problemy SKOK-ów nie wzięły się z księżyca. Czy politycy odpowiedzą za Kasy?

http://wyborcza.biz/biznes/1,100897,...html#BoxBizTxt
Ciekawi mnie dlaczego SKOKI finansują PIS
SKOKi też sponsorują pisowskie propagandowe szmatławce jak wPolityce bracir Karnowskich, czy Sakiewicza.
Podobnie jak to, że Bierecki coraz chętniej wychodzi poza SKOK i nie boi się inwestycji w prawicowe przedsięwzięcia. SKOK Holding, czyli czapa całego systemu, ma udziały w dwóch interesach związanych z imperium o. Rydzyka: w Geotermii Toruń i sieci komórkowej W naszej rodzinie oferującej telefony osobom spychanym do tej pory na margines: starszym, niepełnosprawnym, samotnym. Spółki należące do holdingu współfinansują powstającą monografię Lecha Kaczyńskiego, są głównym reklamodawcą Gazety Polskiej, Gazety Polskiej Codziennie, Naszego Dziennika i serwisu Niezalezna.pl. Stefczyk.info ściśle współpracuje z serwisem braci Karnowskich Wpolityce.pl, a SKOK Stefczyka, największa kasa w Polsce, funduje stypendia dla studentów i pracowników naukowych uczelni działającej przy Radiu Maryja.
spółka Media SKOK prowadziła kampanię samego Biereckiego w Białej Podlaskiej. Współpraca musiała układać się dobrze, bo komitet PiS przelał na jej konto łącznie prawie półtora miliona złotych! Innymi słowy, spółka zrobiła kampanię wyborczą członkowi swoich władz i przyjęła lukratywne zlecenia od reprezentowanego przez niego komitetu.
http://biznes.newsweek.pl/skok--praw...96095,1,1.html
Czyż to nie sitwa?... (jak mówi Prezes)
Jedną sitwę mamy

czy warto zastąpić inną?
Ostatnio edytowane przez york09 : 04.08.2014 o godz. 11:49.