Wyświetl pojedynczy post
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7131
Stary 04.08.2014, 11:15
domin_czyzyny napisał(a):Wyświetl post
Zero tolerancji, nawet rozmowy o pogodzie!. Już zapalenie racy jest zbrodnią przeciwko ludzkości. Uważam, że po tym incydencie Prezydent, Premier, Minister SW i Jacek powinni się zebrać na Radzie Bezpieczeństwa Narodowego, a następnie ogłosić wszem i wobec poprzez swe usłużne media (GW, TVN, TVP i inne), że od dzisiaj już takie SKANDALE I ZBRODNIE nie będą się działy, że Oni nas obronią przed dzikusami, którzy podpalili race i chcieli nimi podpalić cały świat i zgładzić miliony ludzi...

Rząd powinien także wystąpić do RB ONZ o potępienie tej ohydnej zbrodni, a do NATO o zastosowanie artykułu 5 Traktatu Waszyngtońskiego. NO PASARAN!
Nie próbuj być na siłę śmieszny.
Odpowiedz cytując