Wyświetl pojedynczy post
PODpalacz
Senior Member
 
 
Od: 12.2008
Skąd: fcM

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#131
Stary 04.08.2014, 10:42
Można się tylko cieszyć z 3 pkt,ale obiektywnie patrząc to níe jest mi dziwne że Polska piłka jest 100lat za murzynami Smudzie powini odebrać licencję trenera a pilkarzą Lecha zwrócić za bilety.Nie będę się dziwił tym młodym chłopaka jak odejdą do Lechii czy Bełchatowa poprostu w Wiśle grać nie będąP.S śmiech na sali że taki Garguła w jedenastce kolejki ....
Ostatnio edytowane przez PODpalacz : 04.08.2014 o godz. 10:44.

Odpowiedz cytując