AYALA napisał(a):

|
raczej spore (jak na naszą lige) umiejętności techniczne
|
Raczysz żartować, dziki ma b. słabą technikę a w naszym zespole znajduje się na samym końcu pod tym względem. Nadrabia to tak jak piszesz szybkością, zwinnością, niekalkulowaniem.
Co do Buchala... przy wolnym za bardzo ustawił się na boku bramki przez co później brakło do wyciągnięcia tego strzału. Podobnie swego czasu zrobił Misiek zostawiając połowę bramki przy wolnym o ile mnie pamięć nie myli. Bardziej mnie martwią jego słabe wyjścia do dośrodkowań.