Wyświetl pojedynczy post
silver03
Senior Member
 
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#129
Stary 04.08.2014, 10:02
AYALA napisał(a):Wyświetl post
raczej spore (jak na naszą lige) umiejętności techniczne
Raczysz żartować, dziki ma b. słabą technikę a w naszym zespole znajduje się na samym końcu pod tym względem. Nadrabia to tak jak piszesz szybkością, zwinnością, niekalkulowaniem.

Co do Buchala... przy wolnym za bardzo ustawił się na boku bramki przez co później brakło do wyciągnięcia tego strzału. Podobnie swego czasu zrobił Misiek zostawiając połowę bramki przy wolnym o ile mnie pamięć nie myli. Bardziej mnie martwią jego słabe wyjścia do dośrodkowań.
Ostatnio edytowane przez silver03 : 04.08.2014 o godz. 10:21.


"Wszystko było zrobione rodzinnie, a rodziny nie powinno mieszać się z pracą zawodową" - Henryk Kasperczak
Odpowiedz cytując