63.5 Kg napisał(a):

A ciekawe co by powiedział jacunio na to:
|
Jacek zadzwonił by do kolegi "kamieni kupa" Sienkiewicza i poprosił o natychmiastową reakcję i wyłapanie tych zbrodniarzy, którzy odpalili race. Dla zasady nałożyłby na wszystkich obecnych na tej trybunie zakazy i nie chiałby z nimi rozmawiać nawet o pogodzie...Wszak musieli coś wiedzieć, nie potępili tego na meczu, ani po meczu oraz popełnili największa zbrodnia wg Jacka - nie donieśli na POlicję kto to zrobił.
CHWAŁA BOHATEROM!