Wyświetl pojedynczy post
Mati_
Senior Member
 
Od: 03.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#124
Stary 04.08.2014, 07:06
Kilka uwag:
Buchalik - nie przekonuje. Ale kto w tym sezonie z bramkarzy jest bez babola? Może jednak ta brazuca?
Sadlok - dla mnie największe odkrycie początku sezonu. w obronie bezbłędny, ciagnie do przodu. z lechem jeden błąd
Dudka - Głowacki - obaj bez zarzutów. mają pojedyncze błędy, ale dobrze się asekurują.
Burliga - asysta jest, kartek nie łapie dużo, ale brakuje mi u niego tej pewności.
Boguski - wiele osób śmiało sie, jak pisałem, aby Boguski grał na def. na atak się nienadaje. jest za wolny i za słaby fizycznie, przy nim Uryga moze zrobic krok w przod.
Uryga - chyba najlepszy mecz w tym sezonie. brawo
Stilic - Garguła - Jankowski - teoretycznie najsłabiej Jankes, ale wygrał baardzo duzo pojedynkow glowkowych, po ktorych mielismy skladne akcje. troche w cieniu Stilicia i Guły, ale daje rade
Brożek - no cóż. to Brozek, on ma kredyt zaufania.

Gurrier - kto ma wieksze szczescie od niego w lidze?
Odpowiedz cytując