Janusz napisał(a):

od jakiegos czasu mieszkam z Poznaniu (praca) tak ja My bylismy nastwieni n remisto sukces , Oni tez pewni siebie ie byli (mam "kolegów" z Lecha nie byli pewni sukcesu. A my (ja tez) przerzązni potęgą ... 
i OK
|
Człowiek wyjeżdża z Krakowa i już języka polskiego zapomina, albo za dużo alkoholu w siebie wlewa
