Wyświetl pojedynczy post
KOMINEK
ANAJNARAB
 
 
Od: 05.2004
Skąd: od siebie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#123
Stary 04.08.2014, 07:05
Janusz napisał(a):Wyświetl post
od jakiegos czasu mieszkam z Poznaniu (praca) tak ja My bylismy nastwieni n remisto sukces , Oni tez pewni siebie ie byli (mam "kolegów" z Lecha nie byli pewni sukcesu. A my (ja tez) przerzązni potęgą ...
i OK
Człowiek wyjeżdża z Krakowa i już języka polskiego zapomina, albo za dużo alkoholu w siebie wlewa
Odpowiedz cytując