|
Brożek zmasakrowany kontuzją, więc do niego pretensji nie mam. Wiem, że ten piłkarz jak ma formę, to jest klasa, jak ma kontuzje, to formy nie ma. trudno.
Sadlok. Ewidentne wzmocnienie lewej obrony, ale nie ma co się dziwić. Były reprezentant Polski, który miał po prostu kontuzję. Do kadry jeszcze wróci na pewno.
Uryga. Niech się dalej rozwija. Potrzeba mu meczy meczy i meczy ale nie z byle kim, tylko z Głową i Dudką za plecami. Dziś zagrał poprawnie.
Boguski. Mecz mu wyszedł, ale ja nie lubię jego tej gry jeden na jeden.
Burliga. Czy on nie może grać na skrzydle, jak kupimy sobie wreszcie jakiegoś ogarniętego prawego obrońcę? Ciąg do przodu ma, dogranie, ale nie ma koordynacji dalej. Przez to dziwnie te piłki przyjmuje. To mu się ciągnie już od 2 lat
Stilić. Klasa sama w sobie, bez tego piłkarza, to cienko by było. Módlcie się o jego zdrowie.
i Garguła. Formę ma super. Jak z poprzedniego początku sezonu.
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★
✪✪✪✪ ✰✰✰✰
|