Temat
:
[3 kolejka] Lech Poznań - WISŁA Kraków, 3 sierpnia, godz. 18:00
Wyświetl pojedynczy post
Janusz
Member
Od: 06.2013
Offline
#
121
04.08.2014, 00:52
od jakiegos czasu mieszkam z Poznaniu (praca) tak ja My bylismy nastwieni n remisto sukces , Oni tez pewni siebie ie byli (mam "kolegów" z Lecha nie byli pewni sukcesu. A my (ja tez) przerzązni potęgą ...
i OK
Janusz
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Janusz
Znajdź inne posty napisane przez Janusz