Temat
:
[3 kolejka] Lech Poznań - WISŁA Kraków, 3 sierpnia, godz. 18:00
Wyświetl pojedynczy post
WislaFan123
Senior Member
Od: 08.2003
Skąd: KRK
Offline
#
120
04.08.2014, 00:28
mitmichael
napisał(a):
To sie porobilo, Garguła w 11stce kolejki a dodatkowo został wybrany GRACZEM KOLEJKI
Dodatkowo w 11stce kolejki znalazł sie Łukasz Burliga. Nie było natomiast Boguskiego, pewnie gdyby cos strzelił to by sie znalazł. Zastanawiali sie takze nad Stiliciem ale go nie wybrali. Krytykowałem Gargułe, ze na skrzydle nie potrafi grac a ten zrobił mi psikusa
Ciekawe czy jeszcze na tej pozycji zagra dobrze
Ale co sie porobilo? Juz w poprzednim sezonie Gula byl z Brozkiem naszym najlepszym graczem... I jeden i drugi w czołówce klasyfikacji kanadyjskiej...
WislaFan123
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do WislaFan123
Znajdź inne posty napisane przez WislaFan123