Wyświetl pojedynczy post
WislaFan123
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: KRK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#120
Stary 04.08.2014, 00:28
mitmichael napisał(a):Wyświetl post
To sie porobilo, Garguła w 11stce kolejki a dodatkowo został wybrany GRACZEM KOLEJKI Dodatkowo w 11stce kolejki znalazł sie Łukasz Burliga. Nie było natomiast Boguskiego, pewnie gdyby cos strzelił to by sie znalazł. Zastanawiali sie takze nad Stiliciem ale go nie wybrali. Krytykowałem Gargułe, ze na skrzydle nie potrafi grac a ten zrobił mi psikusa Ciekawe czy jeszcze na tej pozycji zagra dobrze
Ale co sie porobilo? Juz w poprzednim sezonie Gula byl z Brozkiem naszym najlepszym graczem... I jeden i drugi w czołówce klasyfikacji kanadyjskiej...
Odpowiedz cytując