dawiss napisał(a):

|
Trzeba byc niezle nakreconym przeciw Buchalikowi zeby winic go za wiecej niz dzisiejszego karnego w tym sezonie...
|
Buchalik jest bardziej krytyczny wobec siebie, bo sam przyznał, że i w pierwszym i drugim meczu mógł się zachować lepiej.