|
Oglądając powtórki akcji z całego meczu - Brożek większość meczu chodził, człapał, kilka sprintów było u niego wymuszanych przez podania, sam nie grał nic. Wniosek (który powinien się nasunąć po wiośnie, ale cóż) jest taki, że lekko kontuzjowany Brożek gra gorzej od Bogusia...
|