Wyświetl pojedynczy post
forthy
Senior Member
 
Od: 08.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#116
Stary 03.08.2014, 23:24
Ogólnie mecz dobry (poza setkami PB23 i wypluciem Buchalika).

Ale na wyjeździe takiej pół godziny jak między 15 a 45 minutą to ostatnio kiedy? Schalke?

Sadlok > Bunoza z prostej przyczyny. Mniej efektownie, a efektywniej. Bez głupich żółtek, a z przodu stwarza nieporównywalnie większe zagrożenie na lewej flance. Teraz Ruch - w dołku, po meczu w pucharach. Oby wpadły 3 punkty.
Odpowiedz cytując